Pro mě je Communion nová cesta, nové poznání sama sebe a poprvé mě někdo (Jani moc děkuju) navedl, že mám já SAMA SEBE, že nemusím mít pomocné berličky různých duchovních praktik, že stačí jen poslouchat sebe. Můj život se posunuje, je lehčí a snadnější, teď už vím, že se může změnit úplně vše, když to dovolím. Děkuji, rádá s Vámi půjdu dál tou cestou Communion, moc si toho vážím že jste a že jsi TY Jani. Moc díky. Stáňa Richterová

Janička mi párkrát zachránila život, naposledy, když jsem měla zdravotní komplikace s dýcháním. Byly situace v životě, kdy jsem si říkala, že už nemůžu dál, ale to co jsem se naučila ve škole Communion mi pomáhalo a pomáhá tyto překážky lehčeji zvládnout! Jen si řikam: „Kéž by více lidi se tady toto – Communion – naučili“
Oksana Full

Ačkoli mám stále pocit, že jsem stále na startovní čáře, musím si přiznat, že i já už jsem pár světlých a skvělých okamžiků zažila. Hodně mi Communion pomáhá v okamžicích, kdy, mě zachvátí úzkost, strach a panika. Obzvláště mi pomáhá nyní, když máme jasný návod, jak čistit. Po posledním kurzu v Olešnici, vnímám své vnitřní dítě jako daleko šťastnější, než kdykoli předtím, i moje srdce má dost často chuť tančit a zpívat. Pro mě – emoce dříve nepoznané. Dlouhé roky jsem vnímala své srdce jako zavřené a vnitřní dítě bylo schoulené v koutě a plakalo. Obrovská vděčnost za tento posun! Už se těším, až se tato změna promítne i do hojnosti v mém životě. Mnohé změny v životě probíhají rychleji a snadněji. Díky Communion mi žádný problém nepřipadá neřešitelný, jako by mi do života přineslo jistotu, že ať se děje, co se děje, vše je správně a vždy se tak děje pro můj další prospěch. Díky Communion mám také snazší rozhodování, nacítím se, co pro mě bude a nebude přínosem a rozhodnutí je tak daleko rychlejší a snadnější. S radostí sleduji, jak se mění život můj, ale také životy mých dětí. Jako by někdo přehodil výhybky na jejich cestě životem a tato nyní nabrala správnější směr. Obrovská vděčnost za to vše a za podporu, kterou mám v Tobě (Jani) a ve Vás všech ostatních, přátelé, kteří mi pomáháte i Vás, kteří tu pro mě prostě jste. Děkuji Vám všem, že když mi bylo nejhůř, vždy jsem u vás nabrala novou sílu a motivaci. Těším se na další posuny a nové vjemy.
Alena Janoušková
V jeden moment se má životní cesta protkla s učením Communion, mé skutečné vnitřní Já se hlasitě ozvalo. To je přece to, co v životě hledáš! Tato energie mně vede více než dva roky tímto učením. Během svého seberozvoje se v mém životě změnilo úplně vše. Objevil jsem v sobě skutečného muže, který ví kým nebo čím ve skutečnosti je.
Jiří Vavák

Communion – co to pro mě znamená? Dnes už vím, že je to pro mě moje životní cesta, na které jsem nalezla sama sebe! A jsem za to neskutečně vděčná! Už od prvního okamžiku, co jsem tě Jani potkala, jsem věděla, že máš v sobě tak krásnou energii a vnitřní krásu, že jsem okamžitě věděla,že máš to co tak dlouho dobu hledám a proběhl AHA MOMENT a já věděla, že tě budu následovat a že jsi pro mě inspiracví mém životě! Řekla jsem si -to se chci také naučit, takto pracovat s energií. A od té doby jsem již 3 roky součástí Communion. V začátcích to nebylo vždy jednoduché, práce na sobě je opravdu někdy i dřina, ale ten výsledek stojí za to!
Jak mi Communion a škola Communion změnila život? Zcela a od základu. Věta jsem vědomá, přítomná, pozorná tady a teď – se stala moji každodenní větou dokud jsem nepochopila a nenavnímala, že to nejsou jen slova, která vyslovím, ale že je důležité vnímat jejich energii, která jsou za ty slovy…. Naučila jsem se více vnímat, rozlišovat co je a co není moje energie, navnímávat energii mého těla a také ho přijmout (dnes už vím, že to není jen obal ze svalů a kostí). Naučila jsem se se sebou pracovat, když se dostanu do nějaké stresové situace, co udělat, aby vše proběhlo v klidu a v pohodě bez vyhrocených emocí, poznala jsem vědomý přítomný okamžik TADY A TEĎ – zažít to – je úžasný pocit a naučit se v něm žít svůj život, existovat a BÝT – to je něco co se nedá popsat, to se musí zažít! Až v tomto vědomém okamžiku tady a teď – je možné dojít k sebeuzdravení. A já se to v Communion naučila sebeuzdravit situace i zažitá traumata nejen z dětství, které mě odváděly od podstaty bytí tady na Zemi – být tím, kým ve skutečnosti doopravdy jsem! Během mého studia Communion se i zlepšila oblast mého zdraví – již netrpím na migrény a ani již nemívám bloky krční páteře. Vnímám i velkou změně vztahů nejen v rodině, ale i mého sama k sobě, už dokážu být k sobě laskavá! Mnoho lidí si myslí, že být duchovní – znamená být pozitivní v každé situaci co se mu děje…. Nesouhlasím, být duchovní – znamená být vědomá v každou vteřinu svého bytí ve svém životě, uvědomovat si vše a vědomě si tvořit svůj život v opravdovosti, v harmonii se svými částmi bytosti.

Dnes už mohu říct, že si sebe vážím a jsem vděčná nejen sama sobě, ale i všemu a všem a hlavně Jani tobě, Communion a mým přátelům v naší skupině Communion, že jsme takový team. Jsem původně zdravotní sestra, takže moje touha pomáhat lidem mě navedla na cestu, že jsem se rozhodla Communion praktikovat dál a stala jsem se vyškoleným terapeutem. Moji bytost naplňuje láskou, radostí, štěstím a laskavostí, když vidím, jak mohu i já přispět a předávat toto světlo Communion ostatním lidem dál – DĚKUJI Monika Lukešová

S učením Communion, jsem se seznámil vlastně náhodně, anebo lépe řečeno nečekaně. Nejprve jsem nevěděl co mám vlastně očekávat. O to jsem ale byl překvapenější, když jsem zjistil, jak to funguje, a jak je to vlastně jednoduché, rychlé a hlavně účinné. I pro laika jako já, je to velmi efektivní a ihned citi změny, které se dějí. U mne to nejdřive bylo na úrovni tělesné, že jsem citil úlevu, anebo uvolnění od některých svíravých pocitů. A následně po delší době, cca 2 měsících, během kterých tedy proběhla ještě 2 setkání, terapie či čistění, jsem si uvědomil, že i mé vzorce v každodenním životě se začínají měnit. Samozrejmě, že jsem pro to potřeboval i já něco udělat a vědomě jít za tou změnou, ale diky terapii a uvolnění či vymazání nebo vyřešení některých starých bloků a vzorců, se ta změna začala projevovat vlastně velmi rychle a jednoduše, na rozdíl od předešlých pokusů, kdy se mi to stále nedařilo. A to jak pomoci klasických psychologů, tak i jiných alternativních metod. Takže vřele všem doporučuji nejen samotnou terapii, která vyřeší konkrétní problém s kterým přicházite, ale i celé učení, které neuveřitelně mění celý život, postoj k němu, sobě i okolí a hlavně dáva nový smysl, svobodu a nový pohled na život! – Michal W.

Ráda bych se podělila o svoji zkušenost s Communion, která stále trvá a stále mě umí něčím zaskočit i překvapit. Jeden z důvodů, který mě k němu přivedl byl můj malý /velký syn. Můj syn má poruchu pozornosti a ADHD. Je velmi citlivý a chytrý. Neustále jsem s ním bojovala a nevěděla, jak s ním pracovat a jak mu mohu pomoci v jeho starostech a problémech, které přicházeli. Navíc jsem mu někdy nerozuměla a bohužel ani sama sobě. Na jaře tohoto roku to začalo gradovat. Děkuji Universu, které mi  poslalo do člověka, který ví a umí – Janu Pura Richterovou a terapii Communion. Dekuji!!!

Ukázala mi cestu, kterou se mohu dát, pomoci a rozumět nejen sobě, ale i synovi a mé dceři, kteří jsou v mém životě důležití. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, co je potřeba udělat. Nevěděla jsem, co od toho očekávat, ale cítila jsem a toužila, že chci změnu. Viděla jsem obrovskou změnu u syna, jak s ním umí Jana pracovat. Nechápala jsem, proč mě to nejde. Po několika konzultacích, se mi po malých krůčcích mění můj život, ale vidím i velkou změnu u dětí. Mám na čem pracovat a chci se Communion také naučit, abych uměla sama se sebou pracovat. Vím, že toto CHCI a že toužím po změně!

Eva Z.

Ráda bych se s Vámi podělila s naším seznámením a úžasným zázrakem co se děje s Communion? Manželovi praskla aorta a byl v kritickém stavu odvezen na operaci, která trvala 10 h. Nedávali mu skoro žádné šance na přežití. Oslovila jsem Communion o pomoc. Bylo také potřeba řešit více věcí najednou a tak se sestavilo conzilium které začalo pracovat na manželovi. Ty změny byly vždy znatelné a byla krásná zpětná vazba. Děkuji, že dohlíželi i na mě a na děti, abychom to vše ustáli.☺️?? Průběh nebyl lehký, bylo to nahoru dolů. Podle lékařů a stavu ve kterém se nacházel, lékaři očekávali i následky v myšlení i psychické problémy. Vše trvalo 6 týdnů. Chci jen říct, že manžela jsem si dnes přivezla domů ❤️? Je naprosto stejný co se týče paměti, samozřejmě rekonvalescence bude ještě důležitá. Tímto skladám Vám všem, velikou poklonu, poděkování které nelze ani slovy řici, za velikou pomoc v uzdravení ❤️Jsem moc vděčná a štastná, že je tu s námi
Jana B.
Vysoké Mýto