Měli by jste zájem o studium Communion? PRÁVĚ TEĎ JE TA POSLEDNÍ ŠANCE SE PŘIHLÁSIT!

Stále je ještě je pár volných míst a Communion přijímá nové uchazeče se zájmem o školu Communion 2021.

A co vás čeká v případě, že si studium Communion 2021 zvolíte?

Naučíte se vnitřně pracovat se sebou, uvědomíte si kým nebo čím ve skutečnosti jste, naučite se odkládat vše, co není součástí vás ani vašeho těla, aby jste mohli začít věnovat pozornost tomu, KDO ve skutečnosti vlastně jste.

A to je teprve začátek!

Chcete víc? Co třeba se naučit pracovat s vědomím si sebe v přítomném okamžiku. A proč je tak důležité vnímat vědomí. Co se tím u vás změní? VŠE!

Zajímalo by vás, co je ta unikátní esence vaší bytosti, kterou nemá nikdo jiný. Co je váš dar? A jaké to je ten dar používat ve svém životě? Mít svoji duši a naučit být s ní v propojení a zároveň ji zharmonizovat s Vaším tělem – tato nepopsatelně velká věc kterou, když navnímáte a začnete opravdu žít – věřte, že už to nebude chtít jinak. Co vše přínosného to do vašeho bytí přinese, je jen zlomek co vás čeká dál při dalším odkrytí a poznání sám sebe. Co se naučit si dovolit pustit VŠE co není skutečnost a přijmout celou pravdu ve vědomí a s laskavostí?

Při každém z mnoha přípravných zoomů na setkání, nebo přímo na osobních setkáních se otvírají další možnosti, učíme se naslouchat svému tělu i duši a být v přítomném okamžiku TADY A TEĎ! Vše co se naučíte, můžete používat jen pro svůj osobní život, který si z tohoto prostoru už můžete opravdu tvořit OPRAVDU UŽ sami. Nebo si můžete zvolit pokračovat jít touto cestou dál profesně – další možností učení Communion jsou terapeutické kurzy.

Pokud jste navnímali, že s Vámi uvnitř něco rezonuje, není nic jednoduší, než kontaktovat absoluventa Communion, – Moniku Lukešovou – mob.777122 556.

Následně Vás bude čekat přijímací pohovor na studium Communion 2021 s Janou Pure, která je učitelem Communion.